Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Mężczyzna aresztowany pod zarzutem morderstwa kobiety w Birmingham

Policja aresztowała mężczyznę podejrzanego o morderstwo 41-letniej Mariny Shaban, do którego doszło w Birmingham w Wielkiej Brytanii w piątek 28 stycznia.

Funkcjonariusze znaleźli 41-letnią kobietę z poważnymi obrażeniami przy wejściu do posiadłości w North Holme w Bordesley Green krótko po 19:00.


Niestety nic nie można było zrobić, aby ją uratować i została uznana za zmarłą na miejscu zdarzenia.

W poniedziałek, 7 lutego wszczęto śledztwo w sprawie morderstwa i aresztowano 43-letniego mężczyznę, potwierdziła dziś policja West Midlands.

Podejrzany, który był znany Shaban, przebywa w areszcie policyjnym.


W najnowszym oświadczeniu policji z West Midlands czytamy: „Aresztowaliśmy mężczyznę podejrzanego o zamordowanie Mareny Shaban”.

„43-letni mężczyzna – znany Marenie – został aresztowany wczoraj, 7 lutego i jest w naszym areszcie” - dodano.

Policja ciągle apeluje o wszelkie informacje mogące pomóc w śledztwie — każdy, kto był świadkiem czegokolwiek podejrzanego w okolicy, powinien się skontaktować z policją.

Inspektor Harjit Ubhi z Birmingham powiedział: „To naprawdę tragiczny incydent, a moje myśli kieruję do rodziny Mariny, którą wspierają wyspecjalizowani funkcjonariusze”.

„Wiemy, że będzie to ogromny szok dla sąsiadów i lokalnej społeczności. Wzrasta obecność policji w okolicy, aby zapewnić ludziom bezpieczeństwo”.

„Wiemy, że jest to ruchliwy obszar i apelujemy do każdego, kto ma nagrania z kamery samochodowej lub CCTV, lub każdego, kto był świadkiem czegokolwiek, aby się z nami skontaktował”.


Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer referencyjny sprawy to: 3492 z 28.01.2022.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Najgorsze dopiero nadejdzie – Supermarket zapowiada wzrost cen żywności w UK
 Czytaj następny artykuł:
Putin ostrzega przed wojną nuklearną, jeśli Ukraina przystąpi do NATO