Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Lot Ryanair z piekła rodem. Awaryjne lądowanie, aresztowania i nagły przypadek medyczny podczas jednego lotu

Pasażerowie, którzy musieli lecieć samolotem Ryanair z fanami Rangersów, na pewno zapamiętają ten lot na długo.

Podczas jednego lotu do Faro w Portugalii doszło do wielu zdarzeń, które spowodowały, że jeśli ktoś nie był fanem Rangers FC, może określić ten lot jako lot z piekła rodem.


Jeszcze przed startem samolotu z lotniska w Manchesterze w poniedziałek, jeden z pasażerów został z niego wyprowadzony przez policję.

Na filmie udostępnionym w internecie widać jak mężczyzna ubrany w kolorowe sombrero i koszulkę Rangers FC jest eskortowany z samolotu, zanim jeszcze wystartował.

Według świadków mężczyzna później błagał policjanta na płycie lotniska, aby pozwolił mu wrócić do samolotu, jednak się nie zgodził.

Podczas lotu pięciu niesfornych podróżnych paliło papierosy i zachowywało się tak źle, że samolot musiał awaryjnie lądować w Nantes we Francji zaledwie po godzinie lotu.


Na lotnisku policja wyprowadziła pięć kolejnych osób z samolotu.

Mogłoby się zdawać, że takie sytuacje się czasem zdarzają, jednak to nie koniec, gdy samolot wystartował z Nantes, jeden z pasażerów poczuł się bardzo źle i potrzebował pomocy medycznej.

Na szczęście nie wymagał leczenia szpitalnego i ostatecznie samolot Ryanair z opóźnieniem doleciał do Faro.

Lot FR9130 z Manchesteru w Wielkiej Brytanii do Faro miał wystartować o 16:25 i wylądować o 19:05. Jednak po opóźnieniach pasażerowie dotarli do celu dopiero o 22.04.

Zobacz też:


Rzecznik Ryanair powiedział we wtorek: „Niewielka liczba przeszkadzających pasażerów została usunięta z lotu z Manchesteru do Faro (16 maja)”.

„Jeden pasażer został usunięty przed odlotem, a po przekierowaniu do Nantes, kolejnych pięciu przeszkadzających pasażerów zostało usuniętych i po wylądowaniu aresztowała ich policja”.


„Później inny pasażer, wymagał pomocy medycznej na pokładzie samolotu, ale na szczęście poczuł się lepiej i nie wymagał pomocy lekarskiej”.

„Po opóźnieniu samolot kontynuował lot do Faro, gdzie bezpiecznie wylądował o 22.04”.

„Ryanair szczerze przeprasza pasażerów za niedogodności spowodowane tym opóźnieniem”.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Rosyjski żołnierz przyznał się do zabicia cywila w pierwszym procesie o zbrodnie wojenne na Ukrainie
 Czytaj następny artykuł:
Rodzice 15-latki, która zmarła po zjedzeniu bagietki rozpoczęli badanie reakcji alergicznych za 2,2 miliona funtów