Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Baseny i parki wodne w okolicach Birmingham

W okolicach Birmingham znajduje się kilka wartych uwagi parków wodnych i basenów, dzięki którym można miło spędzić dzień. Poniżej przedstawiamy najciekawsze z nich.

Droitwich Spa Lido
To jeden z ostatnich w Wielkiej Brytanii otwartych basenów wypełnionych słoną wodą morską. Znajduje się w pięknym, zielonym parku, a w jego otoczeniu wzniesiono budynki w stylu art deco. Basen ma 40 metrów długości i idealnie nadaje się do trenowania różnych stylów pływania.

Market Drayton Swimming Centre, Shropshire
Market Drayton Swimming Centre zlokalizowane jest Newtown. Podczas, gdy rodzice będą się relaksować przy otwartym basenie, dzieci mogą bawić się w znajdujących się tam dmuchanych konstrukcjach. Oprócz tego w centrum dostępne są także basen kryty oraz basen dla uczących się pływania i siłownia.

Abbey Fields Swimming Pool, Kenilworth

To kolejny basen pod chmurką. Znajduje się w Abbey Fields przy Bridge Street w Kenilworth. Sezon letni rozpoczął się tam 28 maja. W trakcie wakacji miejsce to jest otwarte codziennie, a w ciągu roku szkolnego tylko w weekendy. Odwiedzający mogą skorzystać również z basenu krytego, sauny oraz kawiarni.

Cotswold Country Park and Beach, Cirencester

Jest to idealne miejsce dla całej rodziny. W parku o powierzchni 40 akrów znajduje się plaża oraz 150 jezior. Można się tam poopalać, wynająć łódkę, grilla, czy wybrać się na przechadzkę brzegiem jeziora. Na miejscu jest też kawiarnia.

Walsall Arboretum Splash Pad
Obiekt ten znajduje się przy placu zabaw w Walsall Arboretum na Lichfield Road w Walsall i jest otwarty od 28 maja w weekendy, Bank Holidays oraz podczas wakacji.

Severn Centre Outdoor Pool, Highley, Shropshire
Ten otwarty basen zlokalizowany jest przy Bridgnorth Road w Highley. Jest czynny od 28 maja przez całe lato.

Dartmouth Park Splash Pad, West Bromwich
Wstęp do wodnego placu zabaw jest darmowy. Można z niego korzystać przez cały sezon letni. Obiekt znajduje się tuż przy Sandwell Valley Country Park, który szczyci się dużym placem zabaw, farmą (wejście za opłatą), herbaciarnią oraz trasą dla rowerów górskich.

Opinie użytkowników

Brak opinii użytkowników dla tej pozycji.

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać opinię.