Wiadomości
Atak terrorystyczny w Londynie
Policja zastrzeliła trzech zamachowców. Policja potwierdziła, żę sprawcy mieli na sobie coś, co wyglądało jak kamizelki z ładunkami wybuchowymi. Okazało się, że to atrapy.
Polski MSZ w wydanym komunikacie informuje, że konsul RP w Londynie pozostaje w kontakcie z miejscowymi służbami i sprawdza, czy podczas nocnych ataków ucierpieli polscy obywatele. Numer dyżurny Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Londynie: +44 2030789621.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Ryanair: odprawa 60 dni przed odlotem | Czytaj następny artykuł: Home Office pozwoliło mordercy wjechać do UK, ten zabił kolejną ofiarę w Wolverhampton |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza nowe prawa dla pracowników. 8 kluczowych przep…

Wielka Brytania zmienia zasady Universal Credit dla milionów osób

Wielka Brytania: rusza nowy system kontroli granicznej. Podróżni muszą p…

Wielka Brytania: 0 GBP za council tax. Te osoby mogą całkowicie uniknąć …

Tysiące studentów w Wielkiej Brytanii otrzymało wezwania do zwrotu 37000…

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. Miliony zapłacą nawet 3000 GBP …

Wielka Brytania: Aldi wprowadza gadżet do czyszczenia tańszy o 45 GBP od…