Wiadomości
Pijana Polka nasikała na podłogę samolotu Wizz Air
W internecie pojawił się film pokazujący pijaną Polkę sikającą na podłogę samolotu lini Wizz Air.Ponieważ samolot był tankowany to zgodnie z procedurami toalety musiały być zamknięte, to jednak to nie powstrzymało kobiety, która nie mogąc dłużej wytrzymać załatwiła swoją potrzebę fizjologiczną w samolocie, na podłodze, tuż przed kabiną pilotów.
Podczas sikania 34-letnia Polka rozmawiała z kimś przez telefon oznajmiając, że „leje w samolocie... w przedpokoju”. „Zapytałam ich czy mogę iść sikać, ale pozwolili mi."
Do zdarzenia doszło w sobotę 21 lipca w samolocie tanich linii lotniczych Wizz Air, który przyleciał z Warszawy do Londyn Luton.
Kiedy policja przybyła na miejsce zdarzenia, okazało się, że kobieta była pijana.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Kobieta z Birmingham oblana żrącą substancją | Czytaj następny artykuł: Szef brytyjskiego MSZ - Istnieje poważne ryzyko zakończenia procesu brexitu bez żadnych ustaleń |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla Polaków z Settled Status. N…

Funt gwałtownie traci na wartości. Nowe dane z Wielkiej Brytanii zaskocz…

Ryanair wprowadza ważną zmianę na wszystkich lotach. Dwa przedmioty pole…

Benefity zamiast pracy. W Wielkiej Brytanii 10 mln osób zgłasza niepełno…

Wielka Brytania planuje pobierać podatek, zanim jeszcze zarobisz. Ogromn…

DWP potwierdza podwyżki benefitów w Wielkiej Brytanii. Nowe stawki dla m…

Dodatkowe pieniądze dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Wypłaty od £10 do…