Wiadomości
Kobieta z Birmingham oblana żrącą substancją

Kobieta z Birmingham doznała ciężkich obrażeń twarzy, po tym jak ktoś wylał na nią żrącą substancję.
Kobieta z Birmingham doznała ciężkich obrażeń twarzy, po tym jak ktoś wylał na nią żrącą substancję.47-latka została zaatakowana przez motorowerzystę, wczoraj około godziny 10 w okolicach Northbrook Street w Ladywood.
West Midlands Police stwierdziła, że jest to "celowy" atak, a obrażenia kobiety są bardzo poważne.
Ofiara otrzymała specjalistyczne leczenie oparzeń w szpitalu.
Podobny atak miał miejsce w sobotę w Worcester. Mężczyźni oblali twarz i ręce chłopca kwasem solnym. 3-latek z poważnymi oparzeniami został przewieziony do szpitala.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Uzbrojona policja ogrodziła teren wokół Bullring | Czytaj następny artykuł: Pijana Polka nasikała na podłogę samolotu Wizz Air |
Gorące Tematy

Pięć najbardziej dochodowych fachów w Wielkiej Brytanii. Przychody sięga…

Ryanair ogłosił alarm w trakcie lotu do Wielkiej Brytanii

Miliony osób w Wielkiej Brytanii otrzymają 300 GBP. DWP potwierdza, kto …

Wielka Brytania wprowadza zmiany w systemie świadczeń. DWP rozpoczyna ko…

Kolejna fala upałów we wrześniu? Są najnowsze prognozy Met Office

Polak wśród siedmiu ofiar tragicznego wypadku w Wielkiej Brytanii. Wcześ…

Siedem osób zginęło w tragicznym wypadku w Wielkiej Brytanii. Wśród ofia…