Wiadomości
Zaginiona dwuletnia dziewczynka znaleziona martwa w ogrodzie w Londynie
Dwuletnia dziewczynka została znaleziona martwa w ogrodzie z tyłu domu, po zgłoszeniu jej zaginięcia.
Dwuletnia dziewczynka została znaleziona martwa w ogrodzie z tyłu domu, po zgłoszeniu jej zaginięcia.
Dziecko zostało znalezione na Reede Road w Dagenham we wschodnim Londynie, krótko przed 17:00 w sobotę.
Sanitariusze próbowali ją uratować, ale została uznana za zmarłą na miejscu zdarzenia.
Metropolitan Police poinformowała, że funkcjonariusze udali się do domu około godziny 16 po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu dziewczynki.
Jej ciało znaleziono niecałą godzinę później.
Nie jest jasne, czy ogród, o którym mowa należał do domu, w którym mieszkała.
Jej śmierć jest traktowana jako niewyjaśniona i w tym tygodniu odbędzie się sekcja zwłok.
Mieszkańcy okolicy wyrazili w weekend zaniepokojenie w mediach społecznościowych.
Właściciel sklepu powiedział Evening Standard: „Policja weszła i zapytała, czy widzieliśmy dwuletnią dziewczynkę. Później dowiedzieliśmy się, że znaleziono ją martwą. To przerażające. Nie mogę w to uwierzyć. Dom znajduje się tylko 200 metrów od nas, ale nic nie słyszeliśmy”.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Ryanair ogłosił kolejną promocję. Trwa tylko 24 godziny | Czytaj następny artykuł: Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą otrzymać 200 GBP od firm energetycznych |
Gorące Tematy

Ryanair uruchamia dwa nowe połączenia z Wielkiej Brytanii

DWP wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów

HMRC przejmuje pieniądze z kont bankowych. Samo ostrzeżenie przyniosło 1…

Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy. Nawet 500 GBP kary dla właścici…

Chaos na lotnisku. 150 pasażerów Ryanaira nie zdążyło na samolot do Wiel…

UK: Nadchodzi kolejna fala upałów. Termometry pokażą 32°C

Brytyjczycy zabrali głos w sprawie UE. Wyniki nowego badania mogą zaskoc…
