Wiadomości
Zamieszki w trakcie szczytu G7 we Włoszech. Policja starła się z alterglobalistami

W trakcie szczytu G7 ministrów spraw zagranicznych w Lukce we Włoszech doszło do starć alterglobalistów z policją. Aby rozpędzić protestujących, funkcjonariusze użyli pałek.
W trakcie szczytu G7 ministrów spraw zagranicznych w Lukce we Włoszech doszło do starć alterglobalistów z policją. Aby rozpędzić protestujących, funkcjonariusze użyli pałek.Udział w szczycie G7 biorą ministrowie Francji, Niemiec, Włoch, Japonii, Kanady, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Głównym tematem jest sytuacje po ataku chemicznym w Syrii oraz odpowiedzi wojsk amerykańskich, które ostrzelały bazę lotniczą w Hims.
Innym tematem rozmów ma być aktywność militarna Korei Północnej i jej ambicje nuklearne.
Źródło:x-news.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania: Council Tax i Stamp Duty do likwidacji? Nowy podatek od…

„Nie ma takiego kraju”. Polska rodzina nie wpuszczona do samolotu w UK. …

Wielką Brytanię czeka 10-dniowa fala upałów z temperaturami osiągającymi…

Brytyjski bank zniknie z ulic po 173 latach. Lloyds wygasza znaną markę

Wielka Brytania: miliony domów muszą zrobić to pilnie. Inaczej zapłacą w…

Wielka Brytania: linie lotnicze chcą zawieszenia nowych kontroli UE. Sam…

Ryanair zlikwiduje kolejne opłaty? Sąd uznał 5 z nich za bezprawne