Wiadomości
14-letni chłopiec oskarżony o morderstwo pięciolatka
14-letni chłopiec został oskarżony o morderstwo pięciolatka, którego ciało znaleziono w rzece w Południowej Walii.
14-letni chłopiec został oskarżony o morderstwo pięciolatka, którego ciało znaleziono w rzece w Południowej Walii.
Logan Mwangi został znaleziony martwy w pobliżu swojego domu w Bridgend, po tym, jak jego matka zgłosiła zaginięcie 31 lipca o 5.45 rano.
Nastolatek, którego tożsamości nie można podać ze względu na jego wiek, został oskarżony o morderstwo.
Chłopak ma stawić się dzisiaj w sądzie w Cardiff Magistrates' Court.
Wcześniej ojczym Logana, 39-letni John Cole, został również oskarżony o morderstwo.
Również 30-letnia matką Logana, Angharad Williamson, i inny chłopiec, zostali oskarżeni o morderstwo i utrudnianie śledztwa.
Po śmierci Logana mieszkańcy złożyli mu hołd, zastawiając kwiaty, misie i kartki w pobliżu części rzeki, w której został znaleziony.
Koledzy z klasy Logana opisali go jako szczęśliwego chłopca, który lubił Spidermana i lubił bawić się w chowanego.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Od dziś rodzice mogą rezerwować szczepienia przeciw Covid-19 dla dzieci | Czytaj następny artykuł: Alec Baldwin śmiertelnie postrzelił operatorkę na planie filmowym |
Gorące Tematy

Pilne ostrzeżenie dla Polaków jadących do Wielkiej Brytanii. Są problemy…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla kierowców. Nowe prawo ma by…

Burza śnieżna Goretti uderzy w Wielką Brytanię. Wydano bursztynowe alert…

Potężne opady śniegu nadciągają nad Wielką Brytanię. Nawet 30 cm śniegu …

Ryanair tnie połączenia. Zmiany uderzą w popularne kierunki

Śnieg zamyka lotnisko, szkoły i drogi w regionie Birmingham

Mobilne punkty odbioru odpadów w Birmingham. Terminy i miejsca na począt…
