Wiadomości
Obama ostrzega UK przed opuszczeniem Unii Europejskiej
Barack Obama ostrzegł Wielką Brytanię przed opuszczeniem Unii Europejskiej, gdyż jego zdaniem jeśli tak się stanie, kraj straci swoje wpływy.
Referendum dotyczące dalszego członkostwa w UE odbędzie się w 2017 roku. Zanim zostanie zorganizowane premier Cameron ma zamiar renegocjować warunki uczestnictwa w strukturach unijnych.
W wywiadzie udzielonym BBC amerykański prezydent powiedział, że chciałby mieć pewność, że UK zachowa swoją pozycję i wpływy. Jego zdaniem Wielka Brytania pozostająca w Unii, to gwarancja utrzymania stanu transatlantyckich relacji. Kraj ten jest też kluczową częścią powstałej po II wojnie światowej organizacji, dzięki której świat jest bezpieczniejszy i dobrze prosperujący.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Niepokojące prognozy dla Wielkiej Brytanii. Liczby mogą zaskoczyć

UE wprowadza ogromne zmiany w podróżach ze zwierzętami z Wielkiej Brytan…

Wielka Brytania planuje rewolucję w rachunkach za prąd. Rząd ujawnia sze…

Kobieta w UK dostaje 750 GBP miesięcznie i pokazuje, jak ubiegać się o t…

Wielka Brytania: samolot EasyJet był „za ciężki”, by wystartować. Pasaże…

Ryanair, easyJet i Jet2 wydają pilne ostrzeżenia dla pasażerów. Wyjaśnio…

B&M i Home Bargains w Wielkiej Brytanii pilnie proszą o zwrot produktów