Wiadomości
Nastolatkę przejechały cztery samochody i autobus, kierowcy myśleli, że to martwe zwierzę
16-letnia dziewczyna została potrącona samochód, później wjechały w nią trzy następne i piętrowy autobus. Kierowcy pojazdów pomylili jej ciało ze zwłokami martwego zwierzęcia.17 grudnia 2014 roku o godzinie 7:00 Jessica Dunning przechodziła przez słabo oświetloną drogę A158 w Skegness w hrabstwie Lincolnshire, by dotrzeć na przystanek autobusowy. W pewnym momencie została uderzona przez nadjeżdżającą Mazdę MX5.
Gdy leżała ranna, najechały na nią jeszcze trzy auta i autobus. Na miejscu w końcu zjawili się sanitariusze, ale nie zdołali uratować życia młodej dziewczyny. Nastolatka zmarła w wyniku poważnych obrażeń głowy.
W środę podczas przesłuchania kierowca Mazdy przyznał, że nie zauważył uczennicy, bo droga nie była w ogóle oświetlona.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Cameron chce referendum ws. UE w połowie 2016 roku | Czytaj następny artykuł: Obama ostrzega UK przed opuszczeniem Unii Europejskiej |
Gorące Tematy

Pięć najbardziej dochodowych fachów w Wielkiej Brytanii. Przychody sięga…

Ryanair ogłosił alarm w trakcie lotu do Wielkiej Brytanii

Miliony osób w Wielkiej Brytanii otrzymają 300 GBP. DWP potwierdza, kto …

Wielka Brytania wprowadza zmiany w systemie świadczeń. DWP rozpoczyna ko…

Kolejna fala upałów we wrześniu? Są najnowsze prognozy Met Office

Polak wśród siedmiu ofiar tragicznego wypadku w Wielkiej Brytanii. Wcześ…

Siedem osób zginęło w tragicznym wypadku w Wielkiej Brytanii. Wśród ofia…