Wiadomości
18-latek ugodzony nożem przy wejściu do Bournville College
Policja rozpoczęła śledztwo po tym, jak przed jedną ze szkół w Birmingham nastolatek został ugodzony nożem.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj przed wejściem do znajdującego się na Longbridge Lane Bournville College. Funkcjonariuszy wezwano około godziny 14:50.
18-letni poszkodowany został zabrany do szpitala. Odniesione przez niego obrażenia nie zagrażają jego życiu. Policja na kilka godzin odgrodziła miejsce, gdzie zaatakowano ofiarę. W tym czasie prowadziła tam czynności śledcze.
Funkcjonariusze uczestniczący w dochodzeniu apelują o informacje do każdego, kto ma jakąkolwiek wiedzę na temat tego, co się stało lub był świadkiem napaści.
czwartek, 06 października 2016 06:30
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Nowe…
HMRC wprowadza ogromne zmiany w płatnościach. Nowe przepisy w Wielkiej B…
Nowe dane pokazują brutalną prawdę. Przeciętny mieszkaniec Wielkiej Bryt…
Ceny zakupów w Wielkiej Brytanii mogą być nawet dwukrotnie wyższe przez …
Ambasada RP wydaje pilne ostrzeżenie dla Polaków w Wielkiej Brytanii
W Wielkiej Brytanii spadnie śnieg. Meteorolodzy przewidują nawet 10 cm b…
Wielka Brytania: Policja odnalazła ludzkie szczątki podczas poszukiwań P…