Wiadomości
Zabił 6-letnią siostrę i poszedł do pracy

Policja w województwie zachodniopomorskim zatrzymała 20-latka podejrzanego o zamordowanie 6-letniej siostry. Mężczyzna miał ugodzić nożem dziewczynkę, a następnie pójść do pracy.
Policja w województwie zachodniopomorskim zatrzymała 20-latka podejrzanego o zamordowanie 6-letniej siostry. Mężczyzna miał ugodzić nożem dziewczynkę, a następnie pójść do pracy.Do tragedii doszło w niedzielę po godzinie 20 w niewielkiej miejscowości w gminie Choszczno. Gdy wydarzyła się tragedia, w domu byli też inni domownicy. Prawdopodobnie zabójca zakradł się do pokoju, w którym miała spać dziewczynka.
Gdy ojciec 6-letniej Darii wnosił ją na izbę przyjęć szpitala w Choszcznie, lekarze mogli już tylko stwierdzić zgon. Dziewczynce zadano kilka ciosów nożem w klatkę piersiową. - Można powiedzieć, że została przywieziona martwa - powiedział lekarz.
W sprawie zatrzymano jej 20-letniego brata, ma usłyszeć zarzut zabójstwa. Jak nieoficjalnie informuje tvn, wpływ na postępowanie 20-latka mogły mieć gry komputerowe. - Mężczyzna był trzeźwy, ale pobrano mu krew, by sprawdzić, czy nie był pod wpływem narkotyków - powiedział rzecznik policji.
Data utworzenia: poniedziałek, 21 listopada 2016 14:54
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Dodatkowy Bank Holiday w Wielkiej Brytanii. Rząd wybrał datę, ale stawia…

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. Kiedy kolejne zmiany?

Ryanair wydaje ważne ostrzeżenie dla podróżnych mających zarezerwowane l…

Polska rodzina znaleziona martwa w domu w UK. Nie żyją rodzice i 8-letni…

Wielka Brytania szykuje duże zmiany na rynku pracy. Rząd chce zmienić za…

Wielka Brytania przygotowuje się na najgorsze. Rząd apeluje do obywateli

Ryanair uruchomi nowe połączenie z Wielkiej Brytanii do Polski. Loty już…