Wiadomości
Brytyjczycy znów pytali Google na kogo głosować
Brytyjczycy ponownie pytali wyszukiwarkę Google jak głosować. Podobna sytuacja miała miejsce dzień po referendum w sprawie Brexitu, amerykańska firma odnotowała wtedy ogromny wzrost zapytań dotyczących Unii Europejskiej.

Brytyjczycy pytali na kogo mają głosować, co się stanie, jeśli parlament nie wyłoni premiera. Zadawali pytania o debatę wyborczą, kto ją wygrał. Najwidoczniej nie radzą sobie z interpretacją pewnych faktów.
Premier Theresa May rozpisała przedterminowe wybory 18 kwietnia. Jak argumentowała, chciała uzyskać większą liczbę mandatów w parlamencie by wzmocnić pozycję wewnętrzną i międzynarodową przed zbliżającymi się negocjacjami w sprawie Brexitu. Partia Konserwatywna premier Theresy May wygrała przedterminowe wybory parlamentarne w Wielkiej Brytanii. Jeśli wyniki exit pool się sprawdzą, żadna z partii nie uzyskała samodzielnej większości.
piątek, 09 czerwca 2017 12:02
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Najtańszy supermarket w Wielkiej Brytanii. Jest o ponad 44 GBP tańszy ni…
Dodatek 300 GBP wpłynie na konta bankowe milionów mieszkańców UK. Kiedy …
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podatników. Tysiące osób sp…
Ponad 750 tys. mieszkańców Wielkiej Brytanii może otrzymać nawet 2240 GB…
Storm Amy uderzy w Wielką Brytanię. Met Office podnosi ostrzeżenie do po…
Sztorm Amy sieje spustoszenie w Wielkiej Brytanii. Porywy wiatru do 155 …
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzyma darmowe frytkownice i woln…