Wiadomości
Ponad 5000 podań o pracę w Tesco
Ponad 5000 podań o pracę, otrzymał nowo powstający supermarket Tesco w West Bromwich – podaje Birmingham Post. Tesco ogłosiło, że poszukuje pracowników na 275 stanowisk pracy, na każde z nich przypadło prawie po 18 osób.

Nowy supermarket zostanie otwarty 11 lipca i będzie zatrudniał 450 pracowników. Tony Sinkinson, menedżer sklepu, powiedział, że był zaskoczony liczbą wniosków, które otrzymali w trakcie procesu rekrutacji. Wielu aplikantów to studenci lub absolwenci uczelni, którzy chcą od czegoś zacząć zdobywanie swojej historii zatrudnienia.
Ogłoszenia o stanowiskach pracy zostały wystawione na Jobcentre Plus, w agencji pośrednictwa pracy oraz agencji dla niepełnosprawnych Remploy.
W zeszłym tygodniu, w West Midlands odnotowano największy wzrost bezrobocia w Wielkiej Brytanii. W ciągu trzech miesięcy, od lutego do kwietnia, bezrobocie w regionie wzrosło o 0,8 procent. Obecnie zasiłek dla bezrobotnych pobiera 259.000 osób.
czwartek, 20 czerwca 2013 12:57
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych udających się do Wielkiej Brytanii
Pilne ostrzeżenie dla kierowców z Wielkiej Brytanii – już niedługo nowe …
Primark wprowadza ogromne zmiany we wszystkich sklepach w Wielkiej Bryta…
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii — duże korki przy p…
Policja ostrzega przed zamieszkami w Wielkiej Brytanii. Służby są już „n…
Birmingham szykuje wyjątkowe pożegnanie Ozzy’ego Osbourne’a – muzyczny h…
Tesco pilnie prosi o zwrot produktów z powodu ryzyka salmonelli