Wiadomości
Policjant zaatakowany młotkiem w Great Barr
Funkcjonariusz policji został pobity młotem, gdy chciał przerwać napad na bankomat w Great Barr, Black Country.

W niedzielę późnym wieczorem trójka przestępców chciała włamać się do bankomatu obok Tesco Express przy Hamstead Road, Great Barr. Gdy na miejscu znaleźli się policjanci, jeden z przestępców zaatakował 41-letniego policjanta młotem, rozbijając szybę samochodu oraz uderzając mężczyznę w głowę i ramię.
Następnie przestępcy uciekli ciemnym Audi A6. Mężczyzna, który w policji służy od 2007r, został przewieziony do szpitala i później wypuszczony z licznymi zadrapaniami oraz siniakami. Policja ogrodziła teren w poszukiwaniu dowodów. Zabezpieczono narzędzia, których używali włamywacze oraz nagranie z kamer monitoringu. Trójka przestępców nosiła ciemne ubrania oraz maski zasłaniające twarz.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
wtorek, 26 sierpnia 2014 07:15
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Nowe zasady wjazdu podróżnych z Wielkiej Brytanii do UE potwierdzone. Pr…
Funt szterling niespodziewanie zyskuje wobec euro i dolara po decyzji Ba…
Dodatkowe pieniądze dla tysięcy mieszkańców Wielkiej Brytanii. Niektórzy…
Bank Anglii podejmie ważną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszkań…
Wielka Brytania: Coraz więcej osób pracujących z domu rezygnuje z pracy,…
Wielka Brytania przygotowuje się na falę upałów. Prognozy zapowiadają na…
Miliony właścicieli domów w UK zapłacą mniej za kredyt hipoteczny. Bank …