Wiadomości
Ludzie kradną wodę przeznaczoną dla maratończyków!
Podczas wczorajszego maratonu w Londynie, doszło do nietuzinkowej sytuacji. Mieszkańcy jednej z dzielnic Londynu zamiast wspierać osoby, które biegły w maratonie zaczęli masowo kraść wodę przygotowaną dla maratończyków.

Nagranie, które zostało umieszczone na YouTube, pokazuje jak grupa ludzi zabiera wodę w butelkach Buxton i pakują do swoich toreb, wózków, kieszeni i uciekają.
Człowiek, który sfilmował cale zdarzenie, mówi przed kamerą, sarkastycznie, "ciężkie czasy nastały w Deptford. Mieszkańcy kradną wodę przeznaczoną dla maratończyków”.
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 07:15
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania tnie benefity. Setki tysięcy osób straciły wypłaty z DWP
Pilne: autostrada M42 w pobliżu lotniska w Wielkiej Brytanii całkowicie …
Najgorsza autostrada w Anglii — kierowcy tracą cierpliwość przez niekońc…
Gigant energetyczny wypłaci klientom 1,5 mln funtów odszkodowań za błędy…
Anglia wprowadza zakaz używania węży ogrodowych dla milionów osób – kary…
Brytyjska poczta wprowadza ogromne zmiany w dostawach – co to oznacza dl…
Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…