Wiadomości
Pielęgniarka pomyliła leki, zmarło 3-miesięczne dziecko

Do tragedii doszło w szpitalu im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. W czasie leczenia na oddziale obserwacyjno - zakaźnym zmarła 3-miesięczna dziewczynka, ponieważ pielęgniarka pomyliła ampułki z lekiem. Serce dziewczynki się zatrzymało.
Do tragedii doszło w szpitalu im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. W czasie leczenia na oddziale obserwacyjno - zakaźnym zmarła 3-miesięczna dziewczynka, ponieważ pielęgniarka pomyliła ampułki z lekiem. Serce dziewczynki się zatrzymało.W ubiegły piątek na oddziale obserwacyjno - zakaźnym szpitala, gdzie przebywało 3-miesięczne dziecko doszło do omyłkowego podania leku. Pielęgniarka zamiast chlorku sodu podała 3-miesięcznej dziewczynce chlorek potasu.
Reanimacja trwała dwie godziny, jednak dziecka nie udało się uratować. Dyrekcja szpitala powiadomiła o sprawie policję i prokuraturę. Trwa śledztwo.
Data utworzenia: wtorek, 12 lipca 2016 20:33
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

W Anglii odmawia się mieszkań socjalnych osobom o najniższych dochodach.…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą otrzymać dodatkowe 1200 GBP. HMRC wzyw…

Tragedia w Wielkiej Brytanii. 15-letni chłopiec zamordowany na ulicy w ś…

Wielka Brytania zaskoczona nowymi danymi: odnotowano niespodziewany spad…

Fala grypy w Wielkiej Brytanii: szpitale pękają w szwach. Rekordzista cz…

Wieka Brytania: DWP wypłaca dodatek 737 GBP miesięcznie, niezależnie od …

Najtańszy dostawca energii w Wielkiej Brytanii. Oferuje dodatkowy bonus …



