Wiadomości
19-latek ciężko pobity w centrum Birmingham
Policja otrzymała wezwanie w niedzielę o godzinie 03:50, do ataku doszło przy ulicy Ladywell Walk w China Town. 19-latek został zaatakowany przez grupę osób i ciężko pobity.
Nastolatek doznał poważnych obrażeń głowy. Ofiara została przewieziona do Queen Elizabeth Hospital. Jego stan jest stabilny.
Jak donosi Birmingham Mail, nastolatek jest synem dobrze znanego działacza społecznego Desmonda Jaddoo.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Mężczyzna ugodzony nożem w Kingstading | Czytaj następny artykuł: Ataki seksualne i przemoc na Broad Street – policja w większości umarza sprawy |
Gorące Tematy

W Anglii odmawia się mieszkań socjalnych osobom o najniższych dochodach.…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą otrzymać dodatkowe 1200 GBP. HMRC wzyw…

Tragedia w Wielkiej Brytanii. 15-letni chłopiec zamordowany na ulicy w ś…

Wielka Brytania zaskoczona nowymi danymi: odnotowano niespodziewany spad…

Fala grypy w Wielkiej Brytanii: szpitale pękają w szwach. Rekordzista cz…

Wieka Brytania: DWP wypłaca dodatek 737 GBP miesięcznie, niezależnie od …

Najtańszy dostawca energii w Wielkiej Brytanii. Oferuje dodatkowy bonus …