Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości West Midlands Ostatnie zdjęcie, ugodzonej nożem dziewczynki, opublikowano w Internecie godzinę przed jej śmiercią
Ostatnie zdjęcie, ugodzonej nożem dziewczynki, opublikowano w Internecie godzinę przed jej śmiercią

To ostatnie zdjęcie tragicznie zmarłej ośmioletniej Mylee Billingham. Fotografia została opublikowana na portalu Facebook nieco ponad godzinę przed jej śmiercią.

Dziewczynkę śmiertelnie zraniono nożem. Zmarła w sobotę wieczorem w domu znajdującym się przy Valley View w Brownhills. Wzruszające zdjęcie przedstawiające Mylee pojawiło się na Facebooku tego samego dnia o godzinie 20:16.

Widać na nim uśmiechniętą, ubraną w piżamę ośmiolatkę. Dziecko siedzi na łóżku, a przed nim znajdują się dwa talerze z pizzą.

Policjanci z West Midlands zostali wezwani na ulicę Valley View w Brownhills w sobotę około godziny 21.15. Na miejscu znaleźli 8-letnią dziewczynkę z poważnymi ranami kłutymi brzucha. Dziewczynka została zabrana do szpitala, ale niestety wkrótce zmarła.

8-latka została ugodzona nożem w domu w Brownhills

Sąsiad, który mieszka kilka drzwi dalej powiedział: "Gdy wróciłem, zobaczyłem że pod domem stoją policyjne samochody, stała też kobieta , która powiedziała "on dźgnął moje dziecko ".

Policja aresztowała 54-letniego mężczyznę, który przebywa obecnie w szpitalu z powodu rany kłutej brzucha. Według BBC mężczyzna był ojcem dziewczynki.
poniedziałek, 22 stycznia 2018 08:31
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze


Czytaj poprzedni artykuł:
Polacy skazani za współczesne niewolnictwo muszą oddać ponad 167 tys. funtów
  Czytaj następny artykuł:
Czy to najgorsza ulica w Birmingham? Rodzina 44-latka czuje się jak w pułapce