Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Pomóżmy rodzinie tragicznie zmarłego Daniela

Na stronie justgiving.com została zorganizowana zbiórka dla rodziny Polaka, który zmarł po tym jak został znaleziony nieprzytomny na Temple Street w West Bromwich, w niedzielę 30 września o 4:30 rano.

Zbiórka ma pomóc rodzinie w transporcie ciała do Polski i wynajęciu prawnika. Do tej pory zebrano już prawie 800 funtów. Każdy kto chce wspomóc rodzinę Daniela może dokonać wpłaty na stronie justgiving.com.


Dokładne okoliczności śmierci Daniela nie są jeszcze znane.

Według nieoficjalnych informacji mężczyzna mógł spaść lub zostać zepchnięty ze schodów w polskim barze, co się stało później, je jest jasne.

West Midlands Police podaje że mężczyzna został znaleziony nieprzytomny na ulicy Temple Street w West Bromwich.

Policja została powiadomiona o rannym mężczyźnie przez sanitariuszy z West Midlands Ambulans Service po godzinie 4.30.

40-latek, został przewieziony do szpitala, ale niestety we wtorek zmarł z powodu odniesionych obrażeń.


Według informacji, jakie podała policja, na tym etapie śmierć mężczyzny jest traktowana, jako niewyjaśniona.

W najbliższym czasie ma się odbyć sekcja zwłok, która ma pomóc w ustaleniu przyczyny śmierci Polaka.

Policja podaje jedynie, że w sobotę mężczyzna był w Polskim Barze Klimat znajdującym się przy Temple Street, jednak na obecną chwilę funkcjonariusze nie wiedzą, co się dokładnie wydarzyło.

Inspektor Jackie Nicholson apeluje do każdego, kto był w sobotę w Polskim Barze Klimat w West Bromwich lub pobliżu i zobaczył coś, co może się wydawać nawet mało istotne, o kontakt z policją.

"Każdy, kto się boi rozmowy z policją, może mieć pewność, że wszelkie informacje, które przekaże, zostaną zachowane w ścisłej tajemnicy” – powiedział Jackie Nicholson.


West Midlands Police również apeluje do każdego, kto może mieć zdjęcia lub nagrania z klubu zrobione tej nocy a zwłaszcza niedzielnego poranka, aby się z nim skontaktować.

Każdy, kto ma informacje, może skontaktować się z policją za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy lub zadzwonić pod numer 101 w dowolnym momencie, ewentualnie skontaktować się z Crimestoppers anonimowo pod numerem 0800 555 111. Podczas kontaktu proszę podać numer dziennika 536 z 30 września.

Na portalu Facebook jest udostępniana informacja o tym że Polacy zbierają się w sobotę o 20:00 w miejscu tragedii, aby wspólnie odmówić modlitwę i zapalić znicz dla zmarłego rodaka. Niestety nie znamy szczegółów.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Po brexicie o wizę będą mogły się ubiegać tylko osoby, które dostaną ofertę pracy za minimum £30 000 rocznie
 Czytaj następny artykuł:
Trzy osoby ugodzone nożem w centrum Birmingham – Policja prosi o pomoc