Wiadomości
Pijani Polacy nazwali muzułmankę i jej córkę zamachowcami-samobójcami
Muzułmanka i jej córka były wyzywane przez pijanych Polaków w rasistowskim ataku, który miał miejsce w jednym z autobusów w Londynie.

Mężczyźni poza serią różnych wyzwisk nawali kobiety, które nosiły nikab, zamachowcami-samobójcami.
Rasistowski atak rozpoczęli na przystanku autobusowym, gdy przyjechał autobus poszli za kobietami na piętro autobusu, gdzie kontynuowali wyzywanie kobiet.
W autobusie było dużo pasażerów, ale żaden nie stanął w obronie muzułmanek.
Zdarzenie miało miejsce 19 czerwca tego roku, ale teraz zostało przedstawione jako jeden z przykładów ataków na muzułmanów, w raporcie opublikowanym przez organizację badającą zachowania antymuzułmańskie - Measuring Anti-Muslim Attacks (MAMA).
Raport pokazuje, że od stycznia do czerwca 2018 r. odnotowano 638 przestępstw na tle nienawiści wobec islamu.
Według ujawnionych danych, dwa na trzy przypadki antymuzułmańskich ataków to agresywne zachowania, fizyczne ataki i napaści mające miejsce na ulicach.
Badania ujawniły również, że większość ofiar takich ataków to kobiety.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
- Wielka Brytania umorzy długi za energię setkom tysięcy osób na benefitac…
- DVLA wydaje pilne ostrzeżenie dla kierowców w Wielkiej Brytanii. Grozi i…
- 11 zmian finansowych i DWP w listopadzie 2025 roku w Wielkiej Brytanii, …
- Wielka Brytania: HMRC wstrzymało benefity dla 23,5 tys. rodzin przez błę…
- Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii mogą otrzymać nawet po 700 GBP ods…
- Wielka Brytania: łatwy sposób, by zyskać nawet 20 GBP zniżki na cotygodn…
- Bank Anglii wydaje ważne ostrzeżenie dla posiadaczy kredytów hipotecznyc…
 
  
 







