Wiadomości
12-latek napadnięty przed centrum handlowym w Solihull

Dwunastolatek został ranny po tym, jak został zaatakowany przed centrum handlowym w Solihull.
Dwunastolatek został ranny po tym, jak został zaatakowany przed centrum handlowym w Solihull.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek 20 lipca około godziny 15:00 przed centrum Resorts World. Chłopiec został pobity przez trzech innych chłopców.
Na miejsce przybyli ratownicy medyczni i uzbrojona policja, chłopiec został zabrany do szpitala. Według policji jego obrażenia nie są poważne.
W związku z incydentem policja aresztowała dwóch 13 latków i jednego 14-latka.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla Polaków z Settled Status. N…

Funt gwałtownie traci na wartości. Nowe dane z Wielkiej Brytanii zaskocz…

Ryanair wprowadza ważną zmianę na wszystkich lotach. Dwa przedmioty pole…

Benefity zamiast pracy. W Wielkiej Brytanii 10 mln osób zgłasza niepełno…

Wielka Brytania planuje pobierać podatek, zanim jeszcze zarobisz. Ogromn…

DWP potwierdza podwyżki benefitów w Wielkiej Brytanii. Nowe stawki dla m…

Dodatkowe pieniądze dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Wypłaty od £10 do…