Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Mężczyzna zamordowany w Erdington. Świadkowie filmowali, jak wykrwawiał się na ziemi

Mężczyzna dźgnięty nożem na ulicy Erdington wykrwawił się na śmierć, gdy tłum świadków filmował go wijącego się na ziemi, zamiast udzielić mu pomocy.

25-letni mężczyzna, którego nazwiska nie podano, został zaatakowany w poniedziałek po południu na ulicy Chudleigh Road w Erdington w Birmingham.


West Midlands Police poinformowała, że 25-lat został znaleziony z poważnymi obrażeniami około 16:15 29 listopada.

Ratownicy medyczni przybyli krótko po 16 i przewieźli ofiarę do szpitala, ale tego samego popołudnia uznano go za zmarłego.

Jeden z mieszkańców powiedział: „To było coś, co wyglądało na bójkę, ale kiedy mężczyzna upadł, został otoczony przez ludzi, którzy nagrywali go telefonami”.

„Widać było, że został ciężko ranny, ale nikt nie zrobił nic, by mu pomóc”.


„Mój sąsiad desperacko próbował mu pomóc, ale nie mógł przedrzeć się przez tłum” - dodał.

18-letni mężczyzna został aresztowany w okolicy Erdington pod zarzutem morderstwa. Obecnie przebywa w areszcie.

Obszar wokół miejsca zbrodni na skrzyżowaniu Chudleigh Road i Reservoir Road został odgrodzony kordonem na czas prowadzenia śledztwa.

Inspektor Wes Martin z policji w West Midlands powiedział, że funkcjonariusze robią wszystko, co w ich mocy, aby wspierać rodzinę ofiary.

„Przeglądamy wszystkie CCTV i prosimy ludzi w okolicy o sprawdzenie wszelkich nagrań z kamery samochodowej lub dzwonka do drzwi, które mogą nam w pełni pomóc w ustaleniu, co wydarzyło się podczas tego strasznego incydentu” - dodał.


Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy

Numer referencyjny sprawy to: 20/1673163/21.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Brytyjskie supermarkety, nie chcą egzekwować obowiązku noszenia masek
 Czytaj następny artykuł:
Setki podróżnych z czerwonej listy wjeżdża do Wielkiej Brytanii bez kontroli i kwarantanny hotelowej