Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Usłyszał o niej cały świat, gdy straciła 8 dzieci. Teraz zmarła na raka i została pochowana bez obecności rodziny

Matka, która straciła ośmioro dzieci, zmarła na raka, jak podają brytyjskie media, została pochowana bez obecności rodziny.

Mandy Allwood, która miała zaledwie 56 lat i pochodziła z Solihull w Wielkiej Brytanii, w 1996 roku trafiła na pierwsze strony gazet na całym świecie, kiedy ogłosiła, że ​​spodziewa się ośmioraczków.


Zaproponowano jej możliwość usunięcia niektórych płodów, aby dać szansę innym, ale odmówiła.

Sześciu chłopców i dwie dziewczynki urodziło się w ciągu trzech dni w 24 tygodniu ciąży – ale wszyscy tragicznie zmarli w ciągu godziny od porodu.

Mandy cierpiała na depresję po tragedii i pocieszała ją księżna Diana.


Spotkały się w październiku 1996 roku i ponownie miesiąc później, rok przed śmiercią Diany.

Przemawiając w 2018 roku, Mandy powiedziała: „Rozmawialiśmy o jej depresji i moich atakach paniki, a ona powiedziała mi, że też to przeżywała. Rozmawialiśmy o jej rodzinie, a ona dużo mówiła o Karolu i Kamili. Była bardzo elokwentną i inteligentną kobietą i tęsknię za nią”.

Kobieta nie potrafiła się pogodzić z druzgocącą stratą i po rozstaniu z mężem Hudsonem pogrążyła się w depresji, miała kilka prób samobójczych i uzależniła się od alkoholu.

Straciła również opiekę nad trojgiem swoich innych dzieci po tym, jak w 2007 roku została przyłapana na prowadzeniu samochodu z nimi w środku, będąc pod wpływem alkoholu. Wtedy oddaliła się od swojej rodziny.


Cierpiała również na ciążę urojoną i mówiła, że każdego dnia​​wciąż czuje kopanie w jej brzuchu.

Według The Sun kobieta od jakiegoś czasu zmagała się z rakiem i miała operację przed Bożym Narodzeniem, ale niedawno nastąpił nawrót choroby.

Jak donosi Birmingham Live, dzisiaj, w piątek, 4 lutego Mandy została poddana kremacji, bez obecności żałobników, podczas nabożeństwa finansowanego przez jej lokalną radę miejską.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Strzały na ulicy w Birmingham – policja szuka sprawcy
 Czytaj następny artykuł:
Ryanair przegrał apelację i będzie musiał wypłacić odszkodowania klientom