Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ciężarówka Coca-Coli odwiedza Bullring w Birmingham po raz pierwszy od siedmiu lat

Po raz pierwszy od siedmiu lat słynna ciężarówka Coca-Coli odwiedzi centrum handlowe Bullring w Birmingham w ramach swojej trasy po Wielkiej Brytanii.

Ciężarówka, która jest ikoną świąteczną i często uważana za symbol rozpoczęcia sezonu świątecznego, zatrzyma się pod Bullring & Grand Central w sobotę, 9 grudnia.


Ciężarówka Coca-Coli, ważąca 14 ton i ozdobiona światełkami, będzie dostępna dla odwiedzających w godzinach od 12:00 do 20:00.

Goście będą mieli okazję doświadczyć różnych interaktywnych atrakcji, w tym odwiedzenia chatki Ho-Ho-Hoop, gdzie będą mogli wziąć udział w grze z szansą na wygranie różnych nagród, w tym posiłków inspirowanych świętami oraz ozdób choinkowych wykonanych z materiałów z recyklingu.

Rodziny będą miały również możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z ciężarówką Coca-Coli.


Dodatkowo odwiedzający będą mogli skorzystać z bezpłatnej próbki napoju, słuchając występu chóru Coca-Coli, który zaprezentuje zestaw kolęd.

W tym roku Coca-Cola współpracuje z Neighbourly, platformą wspierającą lokalne społeczności w Wielkiej Brytanii. Coca-Cola i Neighbourly będą wspierać lokalne społeczności w miastach, które odwiedzi trasa ciężarówki Coca-Coli, poprzez wolontariat i zbiórkę darów.

Dan Murphy, dyrektor generalny Bullring & Grand Central, wyraził swoje podekscytowanie powrotem ciężarówki Coca-Coli.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy ponownie powitać ciężarówkę Coca-Coli jako część jej wielkiej trasy po Wielkiej Brytanii. Zachęcamy naszych gości do skorzystania z tej rzadkiej okazji, aby zobaczyć ją na własne oczy, gdy przyjedzie jutro [sobota, 9 grudnia]. Nasze partnerstwo z tą ikoniczną, rozpoznawalną marką oznacza początek świątecznych obchodów w Bullring & Grand Central” - powiedział Murphy.


Ciężarówka Coca-Coli w tym roku odwiedzi 17 miejsc w Wielkiej Brytanii przed 25 grudnia.

Wcześniej odwiedziła takie miasta jak Sheffield, Manchester, Liverpool i Edynburg. W ostatnich dwóch latach najbliższym miejscem odwiedzin była Wolverhampton, ale w 2021 roku wystąpił „nagły problem techniczny”.

W poprzednich latach ciężarówka Coca-Coli odwiedziła również Merry Hill Shopping Centre w Dudley, Sutton Coldfield, Telford Shopping Centre, inne lokalizacje w Birmingham oraz Coventry.


Ciężarówka Coca-Coli jest tak popularna, że istnieje nawet dedykowana strona na Facebooku do śledzenia jej lokalizacji i udostępniania najnowszych informacji. Strona „Christmas 2023 Coca Cola Truck Tour” ma 26,4 tys. obserwujących.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Ważna data dla posiadaczy tradycyjnych liczników energii: Jak uniknąć nadpłaty na rachunkach za energię
 Czytaj następny artykuł:
Zmiany w dostępie do gotówki w Wielkiej Brytanii: FCA wprowadza nowe zasady