Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Jamie Oliver rekrutuje pracowników do swojej restauracji w Birmingham

alt
Kelnerzy zainteresowani pracą w restauracji „Jamie’s Italian” w centrum handlowym Bullring mogą zgłaszać swoje oferty poprzez stronę internetową. Według informacji podanych w ogłoszeniu poszukiwane są osoby, które cechuje przyjacielskość, szczerość i umiejętność pracy w zespole. Rekruterzy podkreślają też, że zawsze szukają jednostek, które wyróżniają się odpowiednim nastawieniem do pracy podaje Birmingham Mail. 

W wywiadzie, właściciel restauracji podkreśla, że to ciężko pracujący europejscy imigranci mają szansę na sukces w tej branży. Jak powiedział „Good Housekeeping” - bez nich restauracje nie mogłyby funkcjonować. Poza tym to niezwykle silni i odporni ludzie.Jego zdaniem starsi ludzie narzekają na dzisiejsze młode pokolenie, ale Olivier twierdzi, że młodzi są bardziej podatni na pozytywne zmiany. Z drugiej strony może nie do końca odpowiada im spędzanie wielu godzin w gorącej kuchni.

Oliver, który ma teraz 38 lat, powiedział, że gdy sam miał około 20 lat spędzał w kuchni od 80 do 100 godzin tygodniowo. Teraz w Unii Europejskiej obowiązuje ograniczenie do 48 godzin, a młodzi pracownicy mimo to narzekają. Zdaniem Oliviera najbardziej narzekają Brytyjczycy. Jamie zdradził, że zdarza mu się odbierać telefony od matek dwudziestolatków, skarżących się, że ich dziecko jest przemęczone.

Szef kuchni, który jest właścicielem 35 lokali „Jamie’s Italian” na terenie Zjednoczonego Królestwa, wypowiedział się także na temat współczesnej Wielkiej Brytanii. Jego zdaniem rodziny źle ustalają priorytety i wydają pieniądze na bzdury zamiast na zdrowe jedzenie. 

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Liczba obcokrajowców pobierających zasiłki osiągnęła poziom 400,000
 Czytaj następny artykuł:
Ostatnie pożegnanie zamordowanego Daniela Pełki