Wiadomości
Policja aresztowała 9 handlarzy narkotyków
Dziś rano policjanci przeprowadzili skoordynowane naloty na dziesięć domów w Newtown, Erdington, Stockland Green i Handsworth. W wyniku akcji zostało aresztowanych 9 osób.Operacja „Birmingham No Deal” była przygotowywana od dwóch lat i została oparta na informacjach zebranych przez różne policyjne jednostki. Dzisiejsza akcja jest kolejną z trzech przeprowadzonych w różnych dniach. Łącznie aresztowano już 36 osób, a wszystkie nieruchomości zostały dokładnie przeszukane. Oficerzy znaleźli narkotyki typu A i B oraz znaczną ilość gotówki.
Kampania „Birmingham No Deal” ma na celu zwalczenie ulicznych sprzedawców narkotyków poprzez aresztowania kluczowych przestępców, a także obniżanie zapotrzebowania na narkotyki przez oferowanie pomocy uzależnionym.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Klientka uwięziona w banku przez 90 minut | Czytaj następny artykuł: Imigranci z Europy pracują ciężej niż Brytyjczycy |
Gorące Tematy

W Anglii odmawia się mieszkań socjalnych osobom o najniższych dochodach.…

Wielka Brytania zaskoczona nowymi danymi: odnotowano niespodziewany spad…

Wieka Brytania: DWP wypłaca dodatek 737 GBP miesięcznie, niezależnie od …

Wielka Brytania z niechlubnym rekordem. Coraz więcej młodych bez pracy

To nie ta Wielka Brytania co kiedyś: przyjechali po lepsze życie, dziś w…

Fala grypy w Wielkiej Brytanii: szpitale pękają w szwach. Rekordzista cz…

Czy zarabiasz więcej niż Twoi sąsiedzi? Oto najnowsze dane o dochodach w…