Wiadomości
Policja z Leamington poszukuje zaginionego Polaka
Policja z Leamington ujawniła dane poszukiwanego od soboty mężczyzny. Jest nim 26-letni Paweł Przydalski. Zaginięcie Polaka zostało zgłoszone w sobotę o godzinie 23 przez jego kolegę Tomasza Glicza. Policja podejrzewa, że mężczyzna mógł wpaść do rzeki Leam, gdyż wcześniej świadek zgłosił, iż widział spadającego z mostu York Road mężczyznę. Zdarzenie miało miejsce około 21:22.
Krótko potem nad rzeką pojawiły się służby ratunkowe. Jak dotąd poszukiwania nie przyniosły żadnego rezultatu.
Funkcjonariusze podali także rysopis zaginionego. Polak jest umięśniony, ma ok. 185 cm wzrostu, zielone oczy i włosy koloru ciemny blond. Ma dwa tatuaże – na szyi widnieje napis „Freedom”, a na lewej dłoni wizerunek smoka. W dzień zaginięcia miał na sobie czerwoną koszulkę z nadrukiem „Rydel House” oraz dżinsy. Po raz ostatni widziany był w okolicy Jephson Gardens.
Data utworzenia: poniedziałek, 17 listopada 2014 13:20
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Pracownicy bardziej od podwyżki wolą dłuższe wakacje | Czytaj następny artykuł: Zbliża się kolejny kryzys ekonomiczny |
Gorące Tematy

Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…

Bezpośrednie pociągi z Wielkiej Brytanii do Niemiec coraz bliżej. W 5 go…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany finansowe w 2026 roku. 10 dat, …

Ważne ostrzeżenie dla pasażerów Ryanair, Wizz Air i easyJet. Wielu pasaż…

Rodziny w Wielkiej Brytanii dostają bony 70 GBP do supermarketów. Pomoc …

Polacy opuszczają Wielką Brytanię – to nie ten kraj co kiedyś

Żyć gdziekolwiek, byle nie w Wielkiej Brytanii. Cicha emigracja brytyjsk…