Wiadomości
Dwóch nastolatków aresztowanych w sprawie zabójstwa Polaka z Handsworth
Wczoraj policja aresztowała dwóch nastolatków w związku z morderstwem Łukasza Furmanka.

Wczoraj, tuż przed godziną 1 nad ranem, policja aresztowała dwóch nastolatków - w wieku 18 i 19 lat - obaj są mieszkańcami dzielnicy Handsworth.
Zostaną oni przesłuchani pod zarzutem zamordowania 24-letniego Furmanka i próby zabicia 31-letniego mężczyzny, który pozostaje w szpitalu w stanie krytycznym.
W niedzielę nad ranem służby medyczne zostały wezwane do Handsworth po tym, jak przechodzień zgłosił, że zauważył na ulicy dwóch nieprzytomnych i zranionych mężczyzn. Zdarzenie miało miejsce o 3:10 przy Grove Lane, w pobliżu Holly Road. Pomimo ogromnych wysiłków policji i sanitariuszy, Łukasza nie udało się uratować.
Pomimo aresztowań policja w dalszym ciągu prosi o pomoc osoby, które mogą wiedzieć coś na ten temat, o kontakt pod 101 lub anonimowo z Crimestoppers pod 0800 555 111.
sobota, 06 czerwca 2015 07:17
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla pracowników w Wielkiej Brytanii
Rodziny w Wielkiej Brytanii mogą zyskać nawet 28 000 GBP rocznie. Oto os…
Dramatyczna sytuacja na pokładzie Ryanair. Samolot musiał wrócić do Wiel…
Ceny energii w Wielkiej Brytanii wzrosną w październiku. Rachunki za gaz…
Wielka Brytania oferuje darmowe urządzenia do oszczędzania energii dla o…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w zasadach emerytalnych. Nawet …
Ceny w supermarketach w Wielkiej Brytanii rosną najszybciej od ponad rok…