Wiadomości
Pub w Northfield wpisany na listę zabytków objętych specjalną ochroną
The Black Horse znajdujący się przy Bristol Road w Northfield otrzymał II* stopień. Nadało go Ministerstwo Kultury, Mediów i Sportu na wniosek Heritage England.
Budynek powstał w roku 1929 i jest jednym z 21 wybudowanych w latach 1918-1939, które znajdują się pod ochroną. Front pubu stylizowany jest na czasy Tudorów, a kilka lat temu został wyremontowany. Inwestycja była warta 2.5 mln funtów.
Pub stał się sławny w ubiegłym roku po tym, jak para kaczek Jemimah i Doris uwiła gniazdo w ogródku piwnym. Urodziło się tam 20 pisklaków.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Zaakceptowano plany rozbudowy meczetu w Tipton | Czytaj następny artykuł: Tysiące osób zmarło, zaraz po tym, jak stwierdzono u nich zdolność do pracy i odebrano zasiłek |
Gorące Tematy

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…

Kobieta w UK dostaje 750 GBP miesięcznie i pokazuje, jak ubiegać się o t…

B&M i Home Bargains w Wielkiej Brytanii pilnie proszą o zwrot produktów

Wielka Brytania wprowadza duże zmiany w szkołach. Już są ostrzeżenia prz…

Ryanair wprowadza poważne zmiany jeszcze w tym roku. Podróżni będą zadow…

Dwie osoby w Wielkiej Brytanii trafiają gigantyczną wygraną. Ponad ponad…

Wielka Brytania wchodzi w słoneczny i ciepły okres. Termometry pokażą na…