Wiadomości
Uchodźcy rozpoczęli marsz z Belgradu do granicy z Węgrami

Około 200 uchodźców wyruszyło z belgradzkiego dworca głównego do węgierskiej granicy. Wcześniej część z nich rozpoczęła strajk głodowy.
Około 200 uchodźców wyruszyło z belgradzkiego dworca głównego do węgierskiej granicy. Wcześniej część z nich rozpoczęła strajk głodowy.Uchodźcy domagali się otwarcia przejścia. Węgrzy nie zgadzają się na przyjęcie uchodźców. W unieważnionym niedzielnym (2.10) referendum około 98 proc. ważnych głosów opowiedziało się za zamknięciem granicy.
Źródło:x-news
Data utworzenia: środa, 05 października 2016 06:32
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: 18 lat więzienia dla Albańczyka, który zamordował Polaka w Hull | Czytaj następny artykuł: Polacy wyprodukowali napój energetyczny o nazwie Brexit |
Gorące Tematy

Wielka Brytania rozprawia się z benefitami. DWP rozszerza kontrole kont …

Wielka Brytania wprowadza reformę Universal Credit. Od kwietnia nowe zas…

Brytyjska wyspa oferuje darmowe mieszkanie. Warunek sprawia, że mało kto…

Wielka Brytania zmienia zasady wjazdu. Od 25 lutego nowe przepisy dla po…

15-latek skazany za zabójstwo 12-letniego Leo Rossa. Sąd ujawnia tożsamo…

Ostrzeżenie przed 4-godzinnymi kolejkami na lotniskach. Chaos wokół EES …

Wielka Brytania: Pracował w Lidlu ponad 10 lat. Stracił pracę przez bute…