Wiadomości
18 lat więzienia dla Albańczyka, który zamordował Polaka w Hull
18-letni albański imigrant, który otrzymał azyl w Wielkiej Brytanii, mimo, że był poszukiwany przez Interpol, został skazany na 18 lat więzienia za brutalne morderstwo 21-letniego Polaka.
Do zbrodni doszło 14 lutego bieżącego roku na jednej z ulic w Hull w hrabstwie East Yorkshire. Agustin Sula ugodził nożem Mateusza Szlepera aż siedem razy przebijając mu serce i płuca. Atak miał być zemstą, bo Albańczyk poczuł się obrażony przez jednego ze znajomych ofiary.
Sula przyjechał do Hull w 2014 roku. Zbiegł z ojczyny, gdzie skazano go na 6 miesięcy pozbawienia wolności za pomoc przy kradzieży. Jednak uciekł, zanim trafił do więzienia – pisze Daily Mail.

Wczoraj przed Hull Crown Court Albańczyk usłyszał wyrok. Sędzia Jeremy Richardson powiedział, że nie wie, czy oskarżony kiedykolwiek wyjdzie na wolność i nałożył na niego karę minimum 18 lat więzienia. 24-letni Ermal został skazany na 4 lata pobytu za kratkami za pomoc w popełnieniu przestępstwa.
środa, 05 października 2016 06:48
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania tnie benefity. Setki tysięcy osób straciły wypłaty z DWP
Pilne: autostrada M42 w pobliżu lotniska w Wielkiej Brytanii całkowicie …
Anglia wprowadza zakaz używania węży ogrodowych dla milionów osób – kary…
Najgorsza autostrada w Anglii — kierowcy tracą cierpliwość przez niekońc…
Gigant energetyczny wypłaci klientom 1,5 mln funtów odszkodowań za błędy…
HMRC wprowadza ogromną zmianę w podatkach w Wielkiej Brytanii: nowe obow…
Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…