Wiadomości
Thomas Cook wznawia loty z Birmingham do Tunezji
Firma Thomas Cook postanowiła o wznowieniu lotów oraz ofert wycieczkowych do Tunezji. Stało się to ponad dwa lata po ataku terrorystycznym na plaży w Susie, w którym zginęło 38 osób.

Przewoźnik zdecydował, że będzie latał z lotniska w Birmingham do znajdującego się na północy kraju tunezyjskiego miasta Enfidha raz w tygodniu, w każdy wtorek.
Decyzję o wznowieniu połączeń podjęto po tym, jak w zeszłym miesiącu Foreign and Commonwealth Office (FCO) złagodziło obostrzenia dotyczące podróży do tego afrykańskiego kraju. Wcześniej ostrzegano, że należy zrezygnować z wszelkich wyjazdów do Tunezji, poza tymi rzeczywiście niezbędnymi - donosi Birmingham Post.
W ataku terrorystycznym na plaży w Susie, do którego doszło w czerwcu 2015 roku, zginęło 30 Brytyjczyków.
Pierwszy samolot Thomas Cook odleci do Tunezji w połowie lutego przyszłego roku.
poniedziałek, 28 sierpnia 2017 08:07
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…
Brytyjski bank oferuje nawet 900 GBP za zmianę konta – czas jest ogranic…
Wielka Brytania zaostrza przepisy dla podróżnych z EU. Nawet 5000 GBP ka…
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii otrzymają 700 GBP rekompensaty za …
HMRC wprowadza ogromne zmiany w płatnościach. Nowe przepisy w Wielkiej B…
Supermarket w Wielkiej Brytanii ogłasza ogromne obniżki cen na 956 prod…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Nowe…