Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Polska para aresztowana w związku ze śmiercią dwuletniego chłopca

Mężczyzna i kobieta zostali aresztowani w związku z podejrzeniami o to, że przyczynili się do śmierci dwuletniego chłopca. Ich sąsiedzi twierdzą, że zatrzymani są Polakami.

30-letnia kobieta, która jest poważnie ranna i obecnie przebywa w szpitalu, została aresztowana wczoraj rano. O rok starszego mężczyznę zatrzymano w niedzielę i jest nadal przesłuchiwany przez policję.

W niedzielę we wczesnych godzinach porannych funkcjonariusze zjawili się w znajdującym się w Wythenshawe w Greater Manchester domu w związku z doniesieniami o przemocy. Na miejscu okazało się, że mężczyzna i kobieta są nieobecni, ponieważ pojechali do szpitala. W domu znajdowało się jedynie ciało dwuletniego chłopca, który prawdopodobnie miał na imię Tomas – donosi Express.

Później okazało się, że funkcjonariusze byli na interwencji w tej samej nieruchomości również w piątek. Zostali wezwani do podobnego przypadku.

Greater Manchester Police poinformowała wczoraj, że nie wykonano jeszcze formalnej identyfikacji i nie przeprowadzono sekcji zwłok. Funkcjonariusze otoczyli dom kordonem. W jego zasięgu znalazł się również zaparkowany przed budynkiem samochód marki Volkswagen Polo.

Sąsiedzi mówią, że rodzina wprowadziła się do wynajętej nieruchomości około trzech miesięcy temu.

Greater Manchester Police skierowała sprawę do Independent Police Complaints Commission w związku z wcześniejszą interwencją policjantów.
-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Polski kucharz doceniony w Anglii
 Czytaj następny artykuł:
Polak poszukiwany w związku ze śmiercią 20-latki, wcześniej był skazany za gwałt w UK