Wiadomości
Pijany Polak zasnął w aucie zaparkowanym na autostradzie M20
Polski kierowca pijący alkohol podczas prowadzenia pojazdu, upił się do tego stopnia, że zatrzymał się na jednym z pasów autostrady i zasnął w swoim samochodzie.Do zdarzenia doszło 27 października. 46-letni Leon Lawresz jechał samochodem marki Citroen Relay po autostradzie M20. W pobliżu Charging zatrzymał się na skrajnie prawym pasie południowej nitki autostrady i zasnął za kierownicą.
Inni uczestnicy ruchu drogowego powiadomili policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze przebudzili mężczyznę. Zauważyli też, że powyżej siedzenia kierowcy schowana jest otwarta butelka whiskey. Gdy Polak się w końcu ocknął, policjanci przebadali go alkomatem.
46-latek trafił przed Folkestone Magistrates’ Court. Podczas rozprawy prokurator powiedział, że dowody wskazują na to, iż mężczyzna pił za kierownicą, a w pewnym momencie stał się zbyt nietrzeźwy, aby dalej jechać. Na szczęście nikt nie został ranny.
Sędzia nałożył na Polaka dwunastotygodniową karę więzienia w zawieszeniu na półtora roku.
Ostatnia aktualizacja: piątek, 24 listopada 2017 07:45
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Ponure prognozy dla pracowników w UK - 20 lat bez wzrostu wynagrodzeń | Czytaj następny artykuł: Umierający na raka chłopiec otrzymał tysiące kartek świątecznych z całego świata |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza zmiany w prawie pracy. Nowe zasady chorobowego…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla Polaków z Settled Status. Z…

Paraliż podróży w Wielkiej Brytanii. Wszystkie pociągi Eurostar odwołane…

Pełna lista dni Bank Holiday w Wielkiej Brytanii w 2026 roku

Od nowego roku droższe loty z Wielkiej Brytanii. Nowy podatek uderza w l…

Duży supermarket rozdaje darmowe owoce w Wielkiej Brytanii. Akcja rusza …

Bank Anglii ostrzega właścicieli domów. Co wydarzy się z ratami kredytów…