Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Fani z Birmingham będą mogli oglądać koncerty dzięki wirtualnej rzeczywistości
Fani z Birmingham będą mogli oglądać koncerty dzięki wirtualnej rzeczywistości
Fani z Birmingham będą mogli oglądać występy, na które wysprzedane zostały wszystkie bilety, dzięki wirtualnej rzeczywistości (VR).

Wieloletnia współpraca NEC Group z MelodyVR umożliwi fanom dostęp do wybranych wydarzeń na żywo w Arena Birmingham i Genting Arena, za pośrednictwem technologii wirtualnej rzeczywistości.

MelodyVR będzie transmitować na żywo koncerty w czasie rzeczywistym za pośrednictwem VR i oferować wirtualne bilety na koncerty największych artystów, na które wysprzedane zostały wszystkie bilety, umożliwiając nieograniczonej liczbie fanów uczestniczenie w koncertach na żądanie.

Ian Congdon, szef sprzedaży NEC Group Arena, powiedział: "VR zmienia wrażenia koncertowe i zmienia sposób, w jaki fani mogą konsumować muzykę, więc wspaniale jest współpracować z MelodyVR jako pionierami w tej dziedzinie.

"Nic nie jest w stanie pokonać muzyki na żywo i uczestniczenia w koncercie, ale oferowanie koncertów VR daje fanom więcej możliwości do przeżycia muzyki którą kochają i zbliżenia się do artystów bardziej niż kiedykolwiek wcześniej".

Koncerty, a także bilety wirtualne będą dostępne do zakupu za pośrednictwem aplikacji MelodyVR dostępnej dla zestawów słuchawkowych do wirtualnej rzeczywistości Oculus Go lub Samsung Gear VR.
poniedziałek, 13 sierpnia 2018 09:34
 Czytaj poprzedni artykuł:
Brexit. W UK coraz trudniej o pracownika, gdyż przyjeżdża coraz mniej imigrantów z UE
  Czytaj następny artykuł:
Mężczyzna dźgnięty nożem w Birmingham