Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Kilka godzin przed zabójstwem 11-latki szpital odmówił pomocy choremu psychicznie mordercy
Kilka godzin przed zabójstwem 11-latki szpital odmówił pomocy choremu psychicznie mordercy
11-letnia dziewczynka została zamordowana przez jej "chorego psychicznie" wujka, kilka godzin po tym, jak szpital odmówił mu pomocy, ponieważ nie był "zagrożeniem" - orzekł sąd.

Kilka godzin przed zdarzeniem 51-letnia córka meżczyzny dzwoniła do Zespołu Kryzysowego szpitala Penn Hospital w Wolverhampton aby poprosić o pomoc ponieważ jej ojciec nie zachowywał się normalnie.

Szpital jest głównym ośrodkiem oferującym opiekę zdrowotną dla osób chorych psychicznie, jednak odmówił przyjęcia, mężczyzny ponieważ nie był on "zagrożeniem".

Kilka godzin później mężczyzna zamordował 11-letną dziewczynkę, zadając jej 100 "katastrofalnych" obrażeń, przy pomocy nogi od stołu i krzycząc że „diabeł musiał umrzeć”

Zdarzenie miało miejsce w Wolverhampton.

Policja została wezwana na Kent Road tuż przed godziną 1 rano, 9 lutego po tym, jak sąsiad usłyszał krzyki.

Policjanci znaleźli w domu ranną dziewczynkę z poważnymi obrażeniami głowy. 11-letnia Jasmine Forrester, zmarła w szpitalu

Delroy Forrester przyznał się do zabicia 11-letniej Jasmine Forrester w ataku, który miał miejsce 9 lutego i nie kwestionuje, że zabił Jasmine.

Jednakże nie przyznał się do zarzutu morderstwa, ponieważ w czasie gdy zadał dziewczynce śmiertelne obrażenia głowy był niepoczytalny.

Postępowanie sądowa trwa.
poniedziałek, 13 sierpnia 2018 18:58
 Czytaj poprzedni artykuł:
Polka pobita w Tipton - „syn pobiegł do sąsiadów walił w drzwi że zabiją mu mamę”
  Czytaj następny artykuł:
Brexit. W UK coraz trudniej o pracownika, gdyż przyjeżdża coraz mniej imigrantów z UE