Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Mężczyzna, który udusił kobietę podczas seksu, skazany na dożywocie
Mężczyzna, który udusił kobietę podczas seksu, skazany na dożywocie

Richard Bailey, który udusił kobietę podczas seksu, został uznany za winnego popełnienia morderstwa i skazany na dożywocie.

Ma to związek ze sprawą ciała zaginionej kobiety, które znaleziono 2 marca w jednym z domów w Birmingham.

33-letnia Charlotte Teeling, matka dwójki dzieci, ostatni raz była widziana przez znajomych gdy wsiadła do pociągu z Worcester do Birmingham 22 lutego. Zaginięcie zgłoszono 26 lutego.

Jej ciało znaleziono w domu oskarżonego w Kingstanding 2 marca.


Bezrobotny Richard Bailey zamieszkały przy Cooksey Lane w Kingstanding został aresztowany w sobotę 3 marca. Mężczyzna został oskarżony o zamordowanie 33-letniej Charlotte Teeling.

Na rozprawie sądowej ujawniono że ciało kobiety leżało nagie koło łóżka oskarżonego, a wokół porozrzucane były czasopisma pornograficzne.

Po śmierci ciało ofiary znajdowało się w domu oskarżonego przez kilka dni.

Prokurator przedstawił dowody na to że ofiara przed śmiercią uprawiała seks, a sekcja zwłok wykazała że zmarła w wyniku uduszenia.

Oskarżony przyznał się do zabójstwa, jednak twierdzi że to był wypadek, gdyż kobieta prosiła go aby uprawiał z nią brutalny seks i ją podduszał.

Na podstawie monitoringu śledczy ustalili że zamordowana kobieta wyszła z klubu nocnego w Birmingham i udała się do sklepu Select and Save, gdzie spotkała oskarżonego.


Wyszyli razem ze sklepu obejmując się i wsiedli do taksówki i pojechali do domu oskarżonego zatrzymując się po drodze aby kupić narkotyki.

Sędzia w Birmingham Crown Court uznał mężczyznę za winnego popełnienia morderstwa. Richard Bailey został skazany na dożywocie, o wcześniejsze zwolnienie będzie mógł się ubiegać po 29 latach.

Gdy wyprowadzonego skazanego z Sali sądowej dobiegały okrzyki ”morderca!” .

Musiała też interweniować policja, ponieważ doszło do konfrontacji pomiędzy matką skazanego a krewnymi i przyjaciółmi Charlotte Teeling

środa, 12 września 2018 12:26
 Czytaj poprzedni artykuł:
Islamski kaznodzieja skazany za wspieranie tzw. Państwa Islamskiego wyjdzie na wolność
  Czytaj następny artykuł:
Strajk pilotów oraz personelu pokładowego Ryanaira. Odwołano 140 lotów