Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Policja opublikowała film w języku polskim, dotyczący śmierci Daniela Pelechacza w West Bromwich
Policja opublikowała film w języku polskim, dotyczący śmierci Daniela Pelechacza w West Bromwich

West Midlands Police opublikowała nowy apel nawołujący Polaków o informacje w sprawie śmierci Daniela Pelechacza.

Policja opublikowała również nagranie wideo z apelem w języku polskim.

Daniel Pelechacz został znaleziony nieprzytomny na ulicy Temple Street w West Bromwich, w niedzielę 30 września o 4:30 rano. 40-latek, został przewieziony do szpitala, ale niestety dwa dni później zmarł z powodu odniesionych obrażeń.


W nocy z soboty na niedzielę mężczyzna był w Polskim Barze Klimat znajdującym się na pierwszym piętrze Village Bar, według ostatnich informacji opublikowanych przez Express & Star mężczyzna został zepchnięty lub zrzucony ze schodów.

Policja chce porozmawiać z każdym, kto był tamtej nocy w klubie Klimat i z każdym kto ma jakiekolwiek informacje, które będą pomocne w dochodzeniu.

Każdy, kto się boi rozmawiać z policją, może mieć pewność, że wszelkie informacje, które przekaże, będą zachowane w ścisłej tajemnicy."


West Midlands Police również apeluje do każdego, kto może mieć zdjęcia lub nagrania z klubu zrobione tej nocy a zwłaszcza niedzielnego poranka, aby się z nim skontaktować.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111. Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer dziennika 536 z 30 września.

czwartek, 10 stycznia 2019 14:05
 Czytaj poprzedni artykuł:
Jaguar Land Rover potwierdza, że zlikwiduje 4500 miejsc pracy
  Czytaj następny artykuł:
Wandale zniszczyli polski sklep w Szkocji