Wiadomości
Policja podała tożsamość mężczyzny zamordowanego w Harborne
Policja podała tożsamość mężczyzny zamordowanego w Harborne. Zamordowany to 18-letni Ras Jordan Moazami.
Mężczyzna został śmiertelnie ugodzony nożem w Harborne.
Do zdarzenia doszło w środę 24 kwietnia na Tennal Road, niedaleko pola golfowego w Harborne, około godziny 19.15.
Na miejscu pojawiło się dużo radiowozów policyjnych i służby ratownicze, w tym jednostka wsparcia incydentów policyjnych i karetka pogotowia.
Po mimo starań ratowników medycznych, mężczyzny nie dało się uratować, został on uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia.
Policja aresztowała 19-letniego mężczyznę pod zarzutem morderstwa.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.
Ostatnia aktualizacja: piątek, 26 kwietnia 2019 07:27
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Nadciąga sztorm Hannah. Dziś uderzy w Wielką Brytanię | Czytaj następny artykuł: Premier Szkocji zapowiada referendum niepodległościowe, gdyby brexit miał dojść do skutku |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: Alarm i nagły powrót samolotu Ryanair. Linia lotnicza w…

Wielka Brytania zmienia zasady dla kont bankowych. Nowe prawo od 28 kwie…

Ryanair, Wizz Air, easyJet, Jet2 i TUI. Najnowsze zasady bagażu podręczn…

Wielka Brytania: Czynsze biją rekordy i pochłaniają coraz większą część …

Wielka Brytania: 4-letni chłopiec zmarł po tragicznym wypadku. Policja a…

Wielka Brytania coraz bardziej obawia się wojny. Nowy sondaż i mocny ape…

Wielka Brytania: Rachunki za internet wzrosną już za kilka dni. Miliony …