Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Polak masturbował się na ulicy, włamywał się do domów i kradł wibratory, przyznał się do dziewięciu zarzutów
Polak masturbował się na ulicy, włamywał się do domów i kradł wibratory, przyznał się do dziewięciu zarzutów

25-letni Polak został aresztowany w lutym, w związku z zaginięciem studentki, jednak postawione mu zarzuty nie są związane ze zniknięciem kobiety.

Paweł Relowicz miał dokonać kilku włamań, w czasie których ukradł między innymi pieniądze konsolę do gry, laptopa, ale też wibratory, prezerwatywy czy bieliznę.


Mężczyzna miał również naruszyć prywatność kobiety, którą podglądał oraz masturbować się na ulicy w Hull.

Paweł Relowicz stanął przed sądem koronnym w Sheffield, gdzie przyznał się do 9 do dziewięciu zarzutów, w tym podglądania, masturbacji na ulicy, nieprzyzwoitego zachowania w miejscu publicznym, włamań i kradzieży.

Wcześniej Polak nie przyznawał się do żadnego zarzutu, ale wczoraj przyznał się do dziewięciu z trzynastu postawionych mu zarzutów. Wszystkie przestępstwa popełnił w latach 2017-2019.

Mężczyzna mieszka w Anglii od 2014 roku wraz z żoną i dwójką dzieci i pracuje jako rzeźnik.


Policja aresztowała go w związku z poszukiwaniami Libby Squire, studentki, która zaginęła 1 lutego w Hull. Ciało 21-latki znaleziono w ujściu rzeki Humber 20 marca, siedem tygodni po jej zaginięciu.

Polakowi nie postawiono żadnego zarzutu w związku z jej zaginięciem i śmiercią. Oskarżono go jednak o podglądanie, masturbację na ulicy, nieprzyzwoite zachowania w miejscu publicznym i włamani i kradzieże.

Po tym jak mężczyzna przyznał się do 9 postawionych mu zarzutów, sprawa została odroczona, prawdopodobnie niedługo zapadnie wyrok sądu.

wtorek, 13 sierpnia 2019 07:47
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze


Czytaj poprzedni artykuł:
Atak nożownika w Sydney. Biegał po ulicach z nożem, zatrzymali go przechodnie
  Czytaj następny artykuł:
Przez brexit gospodarka UK się kurczy. PKB spadł po raz pierwszy od 2012 roku