Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Polak przed sądem za posiadanie siekiery na ulicy … chciał nią rozbić paletę
Polak przed sądem za posiadanie siekiery na ulicy … chciał nią rozbić paletę

Polak stanął przed sądem, za to, że szedł ulicą pijany, z siekierą, która była mu potrzebna do rozbicia palety.

Według tłumaczeń Polaka z Middlesbrough, chciał on naprawić płot w swoim domu i wyszedł na ulicę po drewnianą paletę, w ręku miał siekierę i młot, którymi zamierzał ją rozbić.


Piotr P. został zatrzymany przez policję i teraz stanął przed sądem, aby stawić czoła dwóm zarzutom: Posiadania broni ofensywnej, oraz bycia pijanym i zakłócanie porządku w miejscu publicznym.

Mężczyzna stawił się w sądzie Teesside Magistrates' Court i przy pomocy tłumacza przyznał się do tego, że 14 lipca był pijany na Parliament Road w Middlesbrough, zaprzeczył jednak temu, że posiadał broń.

Według obrońcy Polaka siekiera, którą posiadał nie była bronią tylko narzędziem potrzebnym do rozbicia palety potrzebnej do naprawienia ogrodzenia.


Sędzia Kristina Harrison ukarała Polaka grzywną w wysokości 40 funtów za bycie pijanym i zakłócanie porządku w miejscu publicznym i nakazała mu zapłatę 32 funtów na fundusz ofiar.

Mężczyzna będzie musiał ponownie stawić się w sądzie 12 września, aby stawić czoła zarzutowi posiadania broni ofensywnej.

czwartek, 15 sierpnia 2019 09:54
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze

Chcesz się z nami podzielić czymś, co dzieje się blisko Ciebie? Wyślij nam zdjęcie, film lub informację na: redakcja@bham.plCzytaj poprzedni artykuł:
Awaryjne lądowanie Airbusa na polu kukurydzy pod Moskwą. Ranne 23 osób
  Czytaj następny artykuł:
Spiker Izby Gmin che powstrzymać Johnsona przed doprowadzeniem do twardego brexitu bez zgody parlamentu