Zaloguj się Załóż konto

Pasażerowie Ryanaira nie polecieli do Krakowa, bo zostali zamknięci na klatce schodowej

Pasażerowie Ryanaira nie polecieli do Krakowa, bo zostali zamknięci na klatce schodowej

Około 30 osób nie poleciało z Edynburga do Krakowa, bo zostali zamknięci przez obsługę lotniska na klatce schodowej.

Około 30 osób nie poleciało z Edynburga do Krakowa, bo zostali zamknięci przez obsługę lotniska na klatce schodowej.

Pasażerowie czekali w korytarzu, by dostać się na pokład samolotu Ryanaira z lecącego Edynburga do Krakowa.

Ich bagaże były już były już załadowane do samolotu, a oni sami przeszli kontrolę bezpieczeństwa i odprawę.

Jednak drzwi po obu stronach klatki schodowej prowadzącej na płytę lotniska były zamknięte.

Podróżni wydostali się na zewnątrz dopiero po tym, jak jeden z nich sprawdził na swoim telefonie, że ich samolot do Krakowa zdążył już wystartować i otworzył wyjście awaryjne.

Ostatecznie podróżni polecieli do Krakowa innym samolotem i dotarli tam z pięciogodzinnym opóźnieniem.

Ryanair przeprasza klientów, Jednak według tanich linii lotniczych odpowiedzialność za zdarzenie ponosi firma Swissport, która obsługuje pasażerów na lotnisku w Edynburgu.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Czytaj poprzedni artykuł:
Będzie debata nad petycją w sprawie opóźnienia lub wycofania się z Brexitu i zawieszenia parlamentu
 Czytaj następny artykuł:
Izba Gmin odrzuciła brexit bez umowy i wcześniejsze wybory