Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Brat Borisa Johnsona, Joseph, podał się do dymisji "Jestem rozdarty między lojalnością wobec rodziny a interesem narodowym"
Brat Borisa Johnsona, Joseph, podał się do dymisji "Jestem rozdarty między lojalnością wobec rodziny a interesem narodowym"

Brat premiera Borisa Johnsona i wiceminister edukacji Jo Johnson, zapowiedział w czwartek rezygnację ze stanowiska w rządzie i mandatu posła.

„W ostatnich tygodniach byłem rozdarty między lojalnością wobec rodziny a interesem narodowym” – przyznał.


„Reprezentowanie przez dziewięć lat Orpington i służba ministerialna pod wodzą trzech różnych premierów były dla mnie zaszczytem. W ostatnich tygodniach byłem rozdarty między lojalnością wobec rodziny a interesem narodowym – to napięcie nierozwiązywalne i nadszedł czas, aby inni przejęli moje role jako posła i ministra” – napisał na Twitterze.

Według Telewizji Sky News, tekst oświadczenia polityka wprost sugeruje, że jego zdaniem premier nie realizuje interesu narodowego i należy się spodziewać, że jedynie pogłębi ono kryzys trawiący rząd.

piątek, 06 września 2019 11:03
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze

Chcesz się z nami podzielić czymś, co dzieje się blisko Ciebie? Wyślij nam zdjęcie, film lub informację na: redakcja@bham.plCzytaj poprzedni artykuł:
Opozycja chce aby przedterminowe wybory odbyły się w listopadzie
  Czytaj następny artykuł:
Mężczyzna i kobieta znalezieni martwi w domu. Obok bawiło się 2-letnie dziecko