Wiadomości
47-letnia kobieta zamordowana w Aston
Policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa po znalezieniu ciała 47-letniej kobiety w jednym z domów w Birmingham.
Policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa po znalezieniu ciała 47-letniej kobiety w jednym z domów w Birmingham.
Do zdarzenia doszło na ulicy Sutton Street w Aston tuż po 18:00 w poniedziałek 23 marca.
West Midlands Police podała tożsamość kobiety. Zamordowana to 47-letnia Nageeba Alariqy.
Obecnie prowadzone jest dochodzenie w celu ustalenia, w jaki sposób zmarła.
W związku z tym incydentem aresztowano 49-letniego mężczyznę. Aresztowany przebywa w areszcie policyjnym.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.
Numer sprawy to 2788 z 23 marca.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania ostrzega przed podróżami do popularnych krajów. Nowe zal…

Wielka Brytania zmienia zasady na granicach. Rząd wycofuje się z kontrow…

Samolot Ryanair lecący do Wielkiej Brytanii zatrzymany przez komornika. …

Zmiana czasu na letni w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w …

Ceny paliw w Wielkiej Brytanii rosną najmocniej od 18 miesięcy. Rachel R…

Primark rozszerza nową usługę w sklepach w Wielkiej Brytanii

Wzrost rachunków za energię w Wielkiej Brytanii o 186 GBP – czy rząd pod…
