Wiadomości
Parking przy parku rozrywki w Chessington zmienił się w punkt drive-thru do testowania kierowców na obecność koronawirusa
Parking przy parku rozrywki w Chessington zmienił się w punkt drive-thru do przeprowadzania testów na obecność SARS-CoV-2.
Parking przy parku rozrywki w Chessington zmienił się w punkt drive-thru do przeprowadzania testów na obecność SARS-CoV-2.
Rodzinny park rozrywki i zoo zostały zamknięte w zeszłym tygodniu z powodu pandemii, ale teraz przyłączyły się do rządowych działań na rzecz zwiększenia testów na Covid-19.
W Chessington World of Adventures przeprowadzane są na razie testy tylko dla pracowników pierwszej linii (frontline workers).
Kierowcy, bez wychodzenia z auta, mogą samodzielnie lub z drobną pomocą medyków zrobić sobie wymaz.
W razie uzyskania wyniku pozytywnego, otrzymują od lekarzy dalsze instrukcje.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Pierwsza taka sytuacja w historii Wielkiej Brytanii. Nowe dane nie pozos…

Wielka Brytania: ambasada RP wydaje ważny komunikat o paszportach

Ryanair wprowadza poważne zmiany jeszcze przed wakacjami. Pasażerowie mo…

Aldi, Tesco i inne supermarkety wydają pilne alerty. Klienci muszą spra…

Największe banki w Wielkiej Brytanii zasypane skargami. Klienci otrzymyw…

Wielka Brytania: Bank Anglii utrzymuje stopy, ale ostrzega przed podwyżk…

Bank Anglii może utrzymać stopy procentowe. Kredytobiorcy w Wielkiej Bry…
