Wiadomości
Wimbledon odwołany. Najstarszy i najbardziej prestiżowy turniej tenisowy przegrał z pandemią koronawirusa
Wimbledon odwołany. Najstarszy i najbardziej prestiżowy turniej tenisowy przegrał z szalejącą na świecie pandemią koronawirusa.

Decyzję podjęto w środę (1 kwietnia) po specjalnym zgromadzeniu działaczy All England Clubu (AELTC).
- Uważamy, że najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich, którzy uczestniczyliby w Wimbledonie. Teraz wyzwaniem jest powrót do normalności. Mieliśmy obawy o możliwość masowych zgromadzeń w momencie, gdy służby ratunkowe i medyczne są zaangażowane w inne sprawy. Do zorganizowania imprezy potrzebna byłaby bardzo duża grupa ludzi. Przygotowania osób do podawania piłek, sędziów czy stewardów byłyby ryzykowne. Dlatego też nie jesteśmy w stanie przeprowadzić imprezy w tym roku - czytamy w oświadczeniu.
Tenisiści mieli rywalizować w Wimbledonie w dniach 29 czerwca - 12 lipca.
Źródło:x-news
czwartek, 02 kwietnia 2020 08:35
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 500 GBP dodatku bezpośre…
Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii znów rosną od stycznia: Ofgem po…
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii zmagają się z rosnącymi kosztami n…
Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP może przeszukiwać domy …
Osoby, które legalnie przybyły do Wielkiej Brytanii po 2021 roku będą mu…
Dodatek 25 GBP z powodu mrozów wpłynie na konta bankowe tysięcy rodzin w…
Migranci przybywający do Wielkiej Brytanii nie otrzymają świadczeń, dopó…






