Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Zaginięcie Madeleine McCann. Niemiecka prokuratura podejrzewa, że dziewczynka nie żyje
Zaginięcie Madeleine McCann. Niemiecka prokuratura podejrzewa, że dziewczynka nie żyje

Nowe doniesienia w sprawie zaginionej 13 lat temu Madeleine McCann. Nimieccy prokuratorzy poinformowali, że dziewczynka prawdopodobnie została zamordowana, a sprawca – 43-letni Niemiec – przebywa w więzieniu za przestępstwa na tle seksualnym.

- W związku ze zniknięciem 3-letniej wówczas Brytyjki Madeleine Beth McCann, do którego doszło 3 maja 2007 roku w apartamencie w kompleksie Praia da Luz w Portugalii, śledczy z Brunszwiku podejrzewają 43-letniego Niemca o morderstwo. Oznacza to, że zakładamy, że dziewczynka została zamordowana – powiedział prokurator Christian Wolters.

Według śledczych, w tamtym czasie mężczyzna podróżował po Portugalii samochodem kempingowym i był w rejonie, w którym trzyletnia wówczas dziewczynka była widziana po raz ostatni.

43-latek miał przekazać komuś kampera, w którym mieszkał, dzień po tym, jak zniknęła Madeleine.


Madeleine McCann zniknęła w 2007 roku z wynajmowanego przez jej rodziców mieszkania w portugalskim miasteczku Praia de Luz. Kate i Gerry McCann byli w tym czasie na kolacji z przyjaciółmi w pobliskiej restauracji.

Źródło:x-news

piątek, 05 czerwca 2020 10:44
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze


Czytaj poprzedni artykuł:
Brak postępów w negocjacjach ws. brexitu
  Czytaj następny artykuł:
W całej Anglii będzie obowiązywać nakaz noszenia masek ochronnych w środkach transportu publicznego