Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Tragiczny finał wezwania pod numer 999. Sanitariusz zmarł po tym, jak jakiś przedmiot rozbił przednią szybę karetki

Tragiczny finał wezwania pod numer 999. Sanitariusz zmarł po tym, jak jakiś przedmiot rozbił przednią szybę karetki

Pracownik pogotowia ratunkowego zmarł na służbie po tym, jak jakiś przedmiot rozbił przednią szybę karetki.

Załoga jechała drogą A49 w pobliżu Hereford w kierunku Leominster o 8 rano w sobotę, gdy doszło do tragicznego zdarzenia.


Nie wiadomo jeszcze, czym był przedmiot ani w jaki sposób uderzył w przednią szybę samochodu.

Pracownik pogotowia ratunkowego, który siedział ma miejscu pasażera, zginął na miejscu zdarzenia, a kierowca został ranny.

Rzeczniczka pogotowia ratunkowego West Midlands Ambulance Service powiedziała: „Niestety, pomimo wszelkich starań wszystkich, nie można było nic zrobić, aby uratować naszego kolegę, który był pasażerem. Potwierdzono, że zginął on na miejscu zdarzenia”.

„Jego kolega z załogi, kierowca, również został ranny w wypadku. Został przewieziony do szpitala, z którego już został wypisany ”.

Policja prowadzi teraz dochodzenie w sprawie zdarzenia i prosi każdego, kto ma nagrania z kamery samochodowej, o zgłoszenie się.


Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer referencyjny sprawy to: 00101 z 24 kwietnia.

niedziela, 25 kwietnia 2021 09:22
 


Czytaj poprzedni artykuł:
„Wolałbym widzieć stosy tysięcy ciał niż wprowadzić trzeci lockdown” – oskarżenia o wypowiedź premiera Wielkiej Brytanii
 Czytaj następny artykuł:
Mężczyzna zginął, próbując ratować kobietę, która wpadła do Tamizy z London Bridge